Co říká Martin Fejtek z FESCHU lighting & design

Vážení obchodní přátelé, 

rád bych vám poděkoval za produkt, který máte v nabídce služeb. Konkrétně se jedná o konzultace, se kterými mám v poslední době velmi dobré zkušenosti. 

Začátkem roku jsme se připravovali na důležitou výstavu v Brně. Jako jednu z příprav jsem zvolil konzultaci pro obchodníky na téma „Jak rychle rozeznat potenciálního zákazníka“. Toto téma bylo zvoleno vzhledem k náročným podmínkám výstavy, kde je třeba během krátké chvíle vyhodnotit, zda je či není zákazník pro nás zajímavý. Konzultace se zúčastnili obchodníci, kteří se chystali na výstavu. Program byl přesně připraven pro naše potřeby. Myslím, že konkrétní nácvik situací, které je mohly na veletrhu potkat, je dostal do vysokého zájmu ihned na začátku. Velmi rychle si osvojili, jak během dvou až tří otázek přimět klienta zajímat se o námi vystavované produkty. Byl jsem příjemně překvapen, jak i ti, kteří neměli žádnou zkušenost s obchodováním na výstavě ani s produkty Business Success, se rychle naučili používat techniky obchodníka. Toto se celkem rychle prokázalo na výstavišti, kde se nám podařilo vstoupit v jednání s velice zajímavými zákazníky, popřípadě s nimi hned uzavřít obchod. 

Pokud mám srovnat náklady na konzultaci s výdaji za výstavu, tak právě konzultace byly peníze zanedbatelné vůči ceně celé výstavy a vrátily se nejdříve. Tento produkt má jednu velkou výhodu v tom, že téma si volíme sami a každý z nás dobře ví, kde má rezervy. Je to prostě trefa do živého. 

Všem přeji úspěchy v produkci,

Martin Fejtek

FESCHU lighting & design s.r.o.

Přátelství 733/8, 104 00 Praha 22 – Uhříněves
+420 222 582 260
feschu@feschu.cz